Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
BO BESKOW (1906-1989): Kvinna vid bord, signerad och daterad Bo Beskow Paris -29, olja på duk, ca 100x82 cm
Zustandsbeschreibung
667715
2019-08-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner