Bo Beskow oljemålning

Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning
Bo Beskow oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

BO BESKOW (1906-1989): Kvinna vid bord, signerad och daterad Bo Beskow Paris -29, olja på duk, ca 100x82 cm

Zustandsbeschreibung

667715

2019-08-15