Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOL, 1700-tal, senbarock, björk, balusterformad ryggbricka, läderklädd sits, skuren dekor, stiliserade tassfötter, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, lagningar, i behov av renovering
667732
2019-08-14
Gör en kostnadsfri värdering här