Sockerskrin gräddkanna mm

Sockerskrin gräddkanna mm
Sockerskrin gräddkanna mm
Sockerskrin gräddkanna mm
Sockerskrin gräddkanna mm
Sockerskrin gräddkanna mm
Sockerskrin gräddkanna mm
Sockerskrin gräddkanna mm
Sockerskrin gräddkanna mm
Sockerskrin gräddkanna mm
Sockerskrin gräddkanna mm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOCKERSKRIN, GRÄDDKANNA, BÄGARE 3 st., SKÅL, 1900-tal, bla A. Nilsson och K Andersson, höjd ca 3,5-9,5 cm, total vikt ca 522 g

Smärre slitage. Den större bägaren med smärre stötskada, sockerskinets låst defekt

667748

2019-08-14