Olof Jernberg oljemålning

Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning
Olof Jernberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOF JERNBERG (1855-1935): Skogslandskap, signerad och daterad Olof Jernberg 21.6.83, olja på duk, ca 62x98 cm

Lagningar

667755

2019-08-17