Etui borstar kniv och fickur i silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARRETUI, RAKBORSTE, TANDBORSTE, FICKKNIV, DOSA, FICKUR, silver, 18- och 1900-tal, cigarretuiets mått ca 14x9,5 cm, total vikt exkl fickur ca 349 g

Cigarretui med gravyr, fickur ej funktionstestat, delvis med bucklor, rakborste med bristning

667757

2019-08-14