Fåtölj Junker
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BROR BOIJE, "Junker", fåtöljer 1 par, DUX, 1970-tal, stomme av bok, klädsel i fårskinnimitation, armstöd i cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 30, djup 100 cm
Bruks och åldeersrelaterat slitage
667790
2019-08-14