Fåtölj Junker

Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker
Fåtölj Junker

Klubbat för:

6 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

BROR BOIJE, "Junker", fåtöljer 1 par, DUX, 1970-tal, stomme av bok, klädsel i fårskinnimitation, armstöd i cognacsfärgat skinn, sitthöjd ca 30, djup 100 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldeersrelaterat slitage

667790

Päivämäärä:

2019-08-14