Erik Dietman färglitografi

Erik Dietman färglitografi
Erik Dietman färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK DIETMAN (1937-2002): "Det finns en räv i räv", signerad Erik Dietman, daterad -82, numrerad 169/290, färglitografi, 46x60 cm

Ej examinerad ur ramen

667802

2019-08-14