Byrå s k Campaign Furniture stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, s k Campaign Furniture stil, 1900-talets andra hälft, sannolikt England, fanérad i betsat mahogny med mässingfärgad metall beslag, med 7 lådor, höjd ca 125, 56x41 cm

Slitage, repor, märken

667805

2019-08-14