Acke Åslund kolteckning

Acke Åslund kolteckning
Acke Åslund kolteckning
Acke Åslund kolteckning
Acke Åslund kolteckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): ´´Huså´´, monogramsignerad, daterad 1912, kolteckning, bildstorlek ca 46x62 cm

Bladet är något snett i ramen, ej examinerad ur ramen

667809

2019-08-14