Svea Jansson oljemålning
Vollendet
2019-08-21
667837
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
SVEA JANSSON (1920-1986): Motiv från Tunisien, signerad S Jansson, olja på duk, ca 42 x 46 cm