Svea Jansson oljemålning

Svea Jansson oljemålning
Svea Jansson oljemålning
Svea Jansson oljemålning
Svea Jansson oljemålning
Svea Jansson oljemålning
Svea Jansson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEA JANSSON (1920-1986): Motiv från Tunisien, signerad S Jansson, olja på duk, ca 42 x 46 cm

667837

2019-08-21