Bokhylla 1960-tal

Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal
Bokhylla 1960-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKHYLLA, med skåpsdel och skrivskiva, 1960-tal, fanérad i teak, 3 dolda lådor, sidostycken i betsad björk, höjd ca 165, 116,5x43 cm

Slitage, mindre skador

667840

2019-08-14