Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLÖSSNER & CO, taklampa, signerad Glössner & Co. Komp Ekman (Birger Ekman), dekor av blad och blomster samt fjäril, diameter ca 57höjd ca 62 cm
Kant med obetydlig nagg
667854
2019-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här