Bord i barockstil
Klubbat för:
32 000 SEK
10 000 SEK
BORD, barockstil, 1800-tal, ek, rik skuren dekor, bla ben med mansbyster damt fotkryss krönt med lejon, utdragbara skivor, höjd ca 83, 148x85, utdragsskivor vardera 64 cm
Smärre skador, lösa listdelar
667857
2019-08-16