Järnsängar

Järnsängar
Järnsängar
Järnsängar
Järnsängar
Järnsängar
Järnsängar
Järnsängar
Järnsängar
Järnsängar
Järnsängar

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JÄRNSÄNGAR, 1 par, omkring 1900, bemålad metall, mässingsdekor, på porslinshjul, huvudgavlarnas höjd ca 148, ca 90x198 cm

Slitage, bucklor, en dekorknopp lös

667861

2019-08-16