Ove Sandeberg bordslampor
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OVE SANDEBERG, bordslampor, 1 par, glas, Kosta, grågrönt överfång, slipad dekor med motiv av fåglar, cylindrisk insats i vitfrostad glasmassa, höjd ca den ena är signerad i botten, höjd ca 23 cm
Några nagg, slitage
667874
2019-08-14