Ove Sandeberg bordslampor

Ove Sandeberg bordslampor
Ove Sandeberg bordslampor
Ove Sandeberg bordslampor
Ove Sandeberg bordslampor
Ove Sandeberg bordslampor
Ove Sandeberg bordslampor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OVE SANDEBERG, bordslampor, 1 par, glas, Kosta, grågrönt överfång, slipad dekor med motiv av fåglar, cylindrisk insats i vitfrostad glasmassa, höjd ca den ena är signerad i botten, höjd ca 23 cm

Några nagg, slitage

667874

2019-08-14