Bord barockstil

Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil
Bord barockstil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 18/1900-tal, barockstil, furu, balusterformade svaravde ben, höjd 75, 156x79 cm

Bruksslitage, avslag, utdragsskivor saknas

667875

2019-08-16