Tore Palm akvarell

Tore Palm akvarell
Tore Palm akvarell
Tore Palm akvarell
Tore Palm akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE PALM (född 1933): Strandmotiv med järnkittel, signerad, akvarell, ca 29x53 cm

667881

2019-08-15