Korgstolar

Korgstolar
Korgstolar
Korgstolar
Korgstolar
Korgstolar
Korgstolar
Korgstolar
Korgstolar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KORGSTOLAR, 1 par, 1900/2000-tal, stomme i bambu, sitthöjd ca 33 cm

Slitage, rugg med nerhasad rottingtråd

667886

2019-08-15