Bord design Sven Engström & Gunnar Myrstrand

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, "Micado", sidobord / lampbord, 1 par, Tingströms, 1960-tal, teak, brännstämplat, höjd ca 50, 59x44,5 cm

Slitage/ fläckar

667889

2019-08-15