Porslin Dresden

Porslin Dresden
Porslin Dresden
Porslin Dresden
Porslin Dresden
Porslin Dresden
Porslin Dresden
Porslin Dresden
Porslin Dresden
Porslin Dresden
Porslin Dresden
Porslin Dresden
Porslin Dresden

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PORSLIN, 4dlr, Dresden, 1900-tal, 1 skål, 2 ljusstakar, 1 prakskål med genombruten gallerdekor, höjder ca 8-33,5 cm

Smärre små nagg

667898

2019-08-15