Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PORSLIN, 4dlr, Dresden, 1900-tal, 1 skål, 2 ljusstakar, 1 prakskål med genombruten gallerdekor, höjder ca 8-33,5 cm
Smärre små nagg
667898
2019-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här