Klubbat för:
10 000 SEK
3 000 SEK
TAKFOTOGENLAMPA, 1800-talets andra hälft, för 6 ljus, förgylld mässing, oljehus i majolika, frostad kupa, höjd ca 87 cm, diameter 76 cm
Kupan med enstaka nagg
667901
2019-08-15