Soffbord på trissor

Soffbord på trissor
Soffbord på trissor
Soffbord på trissor
Soffbord på trissor
Soffbord på trissor
Soffbord på trissor
Soffbord på trissor
Soffbord på trissor
Soffbord på trissor
Soffbord på trissor
Soffbord på trissor
Soffbord på trissor

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SOFFBORD, 1900-talets senare hälft, mahogny, etikettmärkt "Möbelfabriks AB Carlsson & Co Bengtsfors Made in Sweden", på trissor, höjd ca 51, diameter 105 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, smuts, smärr repor

667906

Päivämäärä:

2019-08-15