Soffbord på trissor
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, 1900-talets senare hälft, mahogny, etikettmärkt "Möbelfabriks AB Carlsson & Co Bengtsfors Made in Sweden", på trissor, höjd ca 51, diameter 105 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, smuts, smärr repor
667906
Päivämäärä:
2019-08-15