Bord allmoge

Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge
Bord allmoge

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

BORD, allmoge, 1700/1800-tal, med låda, underrede med rester av originalfärg, skivan ej original, höjd ca 73 samt 120x75

Proveniens: Ska ursprungligen komma från trakten av Jakobsstad

667915

2019-08-15