Hörnvitrinskåp

Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖRNVITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, betsat trä med intarsia, blomsterdekor samt beslag i paterinad mässing, glasdörr med bakomliggande hyllor, invändigt elektrifierad, höjd ca 142, 50x50 cm

Bruksslitage, ej funktiontestad, SAV garanterar ej funktionen

667916

2019-08-15