Hörnvitrinskåp
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNVITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, betsat trä med intarsia, blomsterdekor samt beslag i paterinad mässing, glasdörr med bakomliggande hyllor, invändigt elektrifierad, höjd ca 142, 50x50 cm
Bruksslitage, ej funktiontestad, SAV garanterar ej funktionen
667916
2019-08-15