Golvlampar
2019-08-15
667919
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets slut, sannolikt Belid, mässingfärgad, förkromad samt svartlackerad metall, en ljuspunkt, höj- och sänkbara, höjd ca 130 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen