Sideboard
2019-08-15
667929
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAGNARS WORK, sideboard, samtida, fanérad med ek, skåpdörr med bakomvarande hyllor samt tre utdragbara lådor, 155x50 cm, höjd 75,
Bruksslitage, stötmärken samt fanérskador vid kanter