Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, fanerat i mahogny, invändigt inrett med speglar och hyllplan, samt. belysning, med utdragbar skärbräda i sargen, höjd ca 124 cm, yttermått ca 84x42 cm

Bruksslitage, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

667936

2019-08-15