Hängeskåp allmoge
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HÄNGSKÅP, allmoge, hörnmodell, 1800-tal, furu med järngångjärn, 1 dörrpar med 1 bakomliggande hylla, höjd ca 121, 77x77 cm
Slitage, renovering, komplettering, torrsprickor, märken, repor
667951
2019-08-15