Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ULLA BRITT EMITSLÖF-DEJMO (1924-2006): Komposition, signerad UB Emitslöf-Dejmo, daterad 49, olja på duk, ca 37 x 44 cm
667953
2019-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här