Ulla-Britta Emitslöf-Dejmo oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULLA BRITT EMITSLÖF-DEJMO (1924-2006): Komposition, signerad UB Emitslöf-Dejmo, daterad 49, olja på duk, ca 37 x 44 cm

667953

2019-08-30