Maximilian Keller oljemålning

Maximilian Keller oljemålning
Maximilian Keller oljemålning
Maximilian Keller oljemålning
Maximilian Keller oljemålning
Maximilian Keller oljemålning
Maximilian Keller oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAXIMILIAN KELLER (Tyskland,1880-1959): Motiv med krakar längs strandväg, olja på pannå, signerad Maximilian Keller, mått ca 40x45 cm

667965

2019-08-15