Soffa i svängd modell
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, svängd 2,5-sitsmodell, på sfäriska fötter i björk, stomme och plymåer klädda i grön plysch med djurmönster, sitthöjd ca 43 cm, längd 235 cm
Bruksslitage, ställvis mer nött samt blekt, kudde som saknas
667969
2019-08-15