Soffa i svängd modell

Soffa i svängd modell
Soffa i svängd modell
Soffa i svängd modell
Soffa i svängd modell
Soffa i svängd modell
Soffa i svängd modell
Soffa i svängd modell
Soffa i svängd modell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, svängd 2,5-sitsmodell, på sfäriska fötter i björk, stomme och plymåer klädda i grön plysch med djurmönster, sitthöjd ca 43 cm, längd 235 cm

Bruksslitage, ställvis mer nött samt blekt, kudde som saknas

667969

2019-08-15