Fransk historia 1700-tal 39 volymer
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRANSK HISTORIA M.M, 1700-tal. 39 volymer. Samtida skinnband (175x100 mm.). Bl.a Histoire de France, Memoires de... Sully, Cosson, Histoire Romaine.
Ej kompletta verk.
Ej kompletta verk, skador och defekter, nötta band
667985
2019-08-21