Fransk historia 1700-tal 39 volymer

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANSK HISTORIA M.M, 1700-tal. 39 volymer. Samtida skinnband (175x100 mm.). Bl.a Histoire de France, Memoires de... Sully, Cosson, Histoire Romaine.
Ej kompletta verk.

Ej kompletta verk, skador och defekter, nötta band

667985

2019-08-21