Soffa och fåtölj Gärsnäs 1950-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, Gärsnäs, 1950-tal, ek och rotting, lösa dynor med klädsel i sammet, sitthöjd ca 40, djup ca 75 cm, soffans längd ca 180 cm, fåtöljens bredd ca 60 cm

Klädsel med kraftigt slitage, hål, revor, behov av omtapetsering

667992

2019-08-18