Slagbord rokokostil

Slagbord rokokostil
Slagbord rokokostil
Slagbord rokokostil
Slagbord rokokostil
Slagbord rokokostil
Slagbord rokokostil
Slagbord rokokostil
Slagbord rokokostil
Slagbord rokokostil
Slagbord rokokostil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1900-talets slut, rokokostil, svängda ben, bemålat, sarg med lådor, grindar, höjd ca 75, 89x51-184 cm

Slitage

667994

2019-08-15