Slagbord rokokostil
2019-08-15
667994
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 1900-talets slut, rokokostil, svängda ben, bemålat, sarg med lådor, grindar, höjd ca 75, 89x51-184 cm
Slitage