Karin Mobring fåtölj Amiral Ikea

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARIN MOBRING, fåtölj "Amiral", Ikea, 1970-tal, krom med naturfärgat skinn, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, benavslut saknas, står ojämnt

667997

2019-08-30