Bord med oktagonal skiva samt glas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

BORD, 1800-talets slut, oktagonal skiva med glas, träskuren dekor, höjd ca 70, diameter 70 cm

Bruksslitage, slitage på skiva, mindre nagg på glas kan förekomma

668013

2019-08-16