Bord med oktagonal skiva samt glas
2019-08-16
668013
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORD, 1800-talets slut, oktagonal skiva med glas, träskuren dekor, höjd ca 70, diameter 70 cm
Bruksslitage, slitage på skiva, mindre nagg på glas kan förekomma