Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
BORD, 1800-talets slut, oktagonal skiva med glas, träskuren dekor, höjd ca 70, diameter 70 cm
Bruksslitage, slitage på skiva, mindre nagg på glas kan förekomma
668013
2019-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här