Bänk allmoge

Bänk allmoge
Bänk allmoge
Bänk allmoge
Bänk allmoge
Bänk allmoge
Bänk allmoge
Bänk allmoge
Bänk allmoge

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄNK, allmoge, 1900-tal, furu, höjd ca 45, 181x25,5 cm

Slitage

668022

2019-08-15