Arne Jacobsen myranstolar 6 stycken

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Myran", 5 stolar, modellnr 3101, Fritz Hansen, Danmark, svartlackerad sits av formpressad trä, sitthöjd ca 42 cm

1 st omlackad, slitage, märken, bensvslut med skador

668024

2019-08-30