Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Myran", 5 stolar, modellnr 3101, Fritz Hansen, Danmark, svartlackerad sits av formpressad trä, sitthöjd ca 42 cm
1 st omlackad, slitage, märken, bensvslut med skador
668024
2019-08-30