Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ALFRED JENSEN (Danmark, 1859-1935): Fartyg till havs, signerad Alfred Jensen, olja på duk, storlek exklusive ram ca 70x100 cm
668027
2019-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här