Alfred Jensen oljemålning

Alfred Jensen oljemålning
Alfred Jensen oljemålning
Alfred Jensen oljemålning
Alfred Jensen oljemålning
Alfred Jensen oljemålning
Alfred Jensen oljemålning
Alfred Jensen oljemålning
Alfred Jensen oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALFRED JENSEN (Danmark, 1859-1935): Fartyg till havs, signerad Alfred Jensen, olja på duk, storlek exklusive ram ca 70x100 cm

668027

2019-08-16