Dekorornament brons

Dekorornament brons
Dekorornament brons
Dekorornament brons
Dekorornament brons
Dekorornament brons
Dekorornament brons
Dekorornament brons
Dekorornament brons
Dekorornament brons
Dekorornament brons
Dekorornament brons
Dekorornament brons

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DEKORORNAMENT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld brons, genombruten dekor av bladslingor samt vindruvsklasar, diameter ca 52, höjd ca 11 cm

Mittdel saknas

668036

2019-08-18