Klubbat för:
4 600 SEK
4 000 SEK
EBERT WELS, fåtöljer, 1 par, "Folding Chair", 1960/70-tal, stomme i bok, sits och rygg i flätat snöre, sitthöjd ca 30-40 cm, bredd ca 60, djup ca 70, höjd ca 75 cm
Bruksslitage
668044
2019-08-18