Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
SOFFA och FÅTÖLJER, 1 par, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, klädsel i oxblodsfärgat skinn, djuphäftad rygg, soffans längd178, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, klädsel med smärre bristningar
668050
2019-08-16