Soffgrupp engelsk stil

Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil
Soffgrupp engelsk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

SOFFA och FÅTÖLJER, 1 par, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, klädsel i oxblodsfärgat skinn, djuphäftad rygg, soffans längd178, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, klädsel med smärre bristningar

668050

2019-08-16