Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JETTE L. RANNING (Danmark, född 1954): "Java",
signerad och daterad på baksidan Jette L. Ranning -96, olja på duk, 55 x 75 cm.
PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Malmö
668073
2019-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här