Jette Ranning oljemålning

Jette Ranning oljemålning
Jette Ranning oljemålning
Jette Ranning oljemålning
Jette Ranning oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JETTE L. RANNING (Danmark, född 1954): "Java",
signerad och daterad på baksidan Jette L. Ranning -96, olja på duk, 55 x 75 cm.

PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Malmö

668073

2019-08-16