William Gislander oljemålning

William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning
William Gislander oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM GISLANDER (1890-1937): Vinterlandskap med kråkor, olja på duk, signerad William Gislander 1927, ca 46x51 cm

Smärre slitage

668078

2019-08-16