Anna Ehrner skålar

Anna Ehrner skålar
Anna Ehrner skålar
Anna Ehrner skålar
Anna Ehrner skålar
Anna Ehrner skålar
Anna Ehrner skålar
Anna Ehrner skålar
Anna Ehrner skålar
Anna Ehrner skålar
Anna Ehrner skålar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA EHRNER, skålar, 2 st, varav 1 "Sirocco", varav 1 Kosta Boda samt. 1 Orrefors, 1 signerad Kosta Boda A Ehrner 59333, samt. 1 stämplad samt etikettmärkt
Orrefors, höjd 13-15, diameter 23-25 cm

Enstaka mindre repor kan förekomma

668092

2019-08-17