Anna Ehrner skålar
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANNA EHRNER, skålar, 2 st, varav 1 "Sirocco", varav 1 Kosta Boda samt. 1 Orrefors, 1 signerad Kosta Boda A Ehrner 59333, samt. 1 stämplad samt etikettmärkt
Orrefors, höjd 13-15, diameter 23-25 cm
Enstaka mindre repor kan förekomma
668092
2019-08-17