Snurrstol

Snurrstol
Snurrstol
Snurrstol
Snurrstol
Snurrstol
Snurrstol

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNURRSTOL, 1900-talets mitt, industrimodell, stomme i betsad ek samt. aluminium, sits klädd i brunt konstläder, höj- och sänkbar, sitthöjd 39-54 cm

Bruks- och åldersrelataret slitage

668093

2019-08-17