Hängskåp allmoge

Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge
Hängskåp allmoge

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1700-/1800-tal, målad dekor, dekorativt skuret krön, daterad och märkt 1786 MOD, höjd ca 107, 89x34 cm, nyckel finns

Senare beslag för upphängning, delvis senare bemålning

668094

2019-08-17