Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGSKÅP, 1700-/1800-tal, målad dekor, dekorativt skuret krön, daterad och märkt 1786 MOD, höjd ca 107, 89x34 cm, nyckel finns
Senare beslag för upphängning, delvis senare bemålning
668094
2019-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här